Herbert Foundation

Herbert Foundation
Coupure Links 627 A
B-9000 Gent
Tel: +32.9.269.03.00
contact@herbertfoundation.org

 
Voorzitter
Anton Herbert
anton.herbert@herbertfoundation.org

Ondervoorzitter
Annick Herbert
annick.herbert@herbertfoundation.org

Artistic Coordinator / Archive Manager
Laura Hanssens
laura.hanssens@herbertfoundation.org

Press Officer / Exhibition Manager
Monique Verhulst
monique.verhulst@herbertfoundation.org

Collection / Installation / Facilities
Arno Bergmans
arno.bergmans@herbertfoundation.org

Reservations / Office Manager
Marieke Baele
marieke.baele@herbertfoundation.org

Raad van Bestuur
Sofie Baekelandt
Pierre Iserbyt
Michel Moortgat
Olivier Van Belleghem
Alexander van Grevenstein
Christian Van Praet
Carol Van Wonterghem
Christophe Verhaeghe

 
Vormgeving website: Inge Ketelers & Dominique Callewaert

Fotograaf: Philippe De Gobert
Tenzij anders vermeld, zijn alle afbeeldingen op deze website eigendom van de Herbert Foundation (Gent).